Z důvodu vytíženosti, Vás prosíme, pokud budete mít jakýkoliv dotaz, jakéhokoliv druhu, kontaktujte nás POUZE přes emailovou adresu eshop@roznovskepivnilazne.cz Děkujeme
Neohodnoceno

Dárkový set vín 2607

Dárkové balení degustačního setu vín s dárečkem navíc.  Dvě lahodná bílá suchá vína. Tsinandali ACO  bílé suché víno 12,5% Alk,  Rkatsiteli bílé suché víno 12,5% Alk a dáreček dle vašeho výběru.

Skladem
659 Kč –10 % 589 Kč 486,78 Kč bez DPH
Dárkový set vín 2607
Tip DÁRKOVÉ BALENÍ
659 Kč –10 %

Toto dárkové balení je vhodné pro milovníky bílých vín.  Obsahuje dvě tradiční gruzínská bílá vína, jedno z chráněného mikroregionu a druhé z vybraných hroznů.  TSINANDALI  ACO bílé suché  12,5% Alk a Rkatsiteli bílé suché 12,5% Alk  a dáreček dle vašeho výběru: dvě delikátní mýdla z naší Pivovarské mýdlárny nebo bohatě zdobená čokoláda ručně vyrobená v naší Málkově Čokoládovně. Vše pečlivě uložené do tvrdé krabice v nádherném zlatém designu ozdobené sametovou stuhou a dřevěným srdíčkem s přáním PF 2024.

Při objednávce, prosím, uveďte jednu z barev stuhy, kterou si přejete ozdobit balení: červená (Č), zelená (Z), fialová (F) a váš dáreček: čokoláda (Č) nebo mýdla (M).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu