Z důvodu vytíženosti, Vás prosíme, pokud budete mít jakýkoliv dotaz, jakéhokoliv druhu, kontaktujte nás POUZE přes emailovou adresu eshop@roznovskepivnilazne.cz Děkujeme
Neohodnoceno

Dárkový set vín 2614

Dárkový set: kombinace suchého červeného a bílého tradičního vína vhodný pro znalce sytých a robustních vín.  Saperavi Qvevri r.2020 červené suché 13,5% Alk a Tsinandali r.2019 bílé suché 12,5% alk a navíc dárek, který potěší.

Skladem
849 Kč –5 % 799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Dárkový set vín 2614
Tip DÁRKOVÉ BALENÍ
849 Kč –5 %

Tato kombinace vín je skvělý vstup do poznání robustních  vín výjimečných kvalit a chutí. Ocení je i ti nejnáročnější znalci vín. Saperavi Qvevri, červené suché víno 13,5% alk je vyrobeno tradiční metodou kvašení v hliněných nádobách zvaných kvevri, která sahá až 8 tisíc let zpět.  Tato stará metoda výroby je fizicky velmi náročná a zdlouhavá. Tato se pak nezbytně projeví v jejich kvalitě i ceně.  Tsinandali ACO, r.2019 bílé suché 12,5% z chráněné oblasti mikro regionu východní Khaketie. V tomto dárkovém balení je vámi vybraný dáreček: ručně vyrobená, bohatě zdobená čokoláda z naší Málkovy Čokoládovny nebo dvě delikátní mýdla s aromaterepeutickými účinky z naší Pivovarské mýdlárny. Vše pečlivě zabalené do tvrdé krabice v luxusním zlatém provedení / designu ozdobené sametovou stuhou a dřevěným srdíčkem s přáním PF2024.

Při objednávce, prosím, uveďte jednu z barev stuhy, kterou si přejet mít dárek ovázaný, červená (Č), zelená (Z), fialová (F) a dárek: čokoláda (Č) nebo mýdla (M).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu