Z důvodu vytíženosti, Vás prosíme, pokud budete mít jakýkoliv dotaz, jakéhokoliv druhu, kontaktujte nás POUZE přes emailovou adresu eshop@roznovskepivnilazne.cz Děkujeme
Neohodnoceno

Dárkový set vín 2620

Kombinace prémiových červených vín, 1x suché, 1x polosladké.  Kvareli ACO 2019, suché červené 13% Alk, plné, sytě rubínové barvy, pocházející z přísně chráněné mikro zóny stejného jména Kvareli a Alazani Valley 2021 polosladké červené 12,5% alk, voňavé, ohebné víno s dlouhou tradicí. Tato vína ocení všichni milovníci dobrých a kvalitních vín. Navíc dárek, který potěší na těle nebo na jazýčku.

Skladem
829 Kč –7 % 769 Kč 635,54 Kč bez DPH
Dárkový set vín 2620
DÁRKOVÉ BALENÍ
829 Kč –7 %

Kombinace těchto dvou vín je ideální seznamkou s červeným suchým a polosladkým vínem, které se vyznačuje plnou lahodnou chutí doplněnou buketem zralých lesních plodů a jemným kořením.  Kvareli ACO 2019 suché červené 13% Alk je robustní, sytě rubínové barvy a okouzlující chuti s dlouhým uspokojivým koncem. Alazani Valley 2021 červené polosuché 12,5% alk je voňavé a lahodné víno s dlouhou tradicí. Je velmi oblíbené ke všem pokrmům, ale i samotné jen tak pro potěšení.  V balení je i dárek, dvě delikátní mýdla z naší Pivovarské mýdlárny nebo pochoutková čokoláda ručně vyrobená a bohatě zdobená z naší Málkovy Čokoládovny. Vše uloženo do tvrdé krabice v luxusním  zlatém designu/provedení ozdobené sametovou stuhou a dřevěným srdíčkem s přáním PF2024.

Při objednávce, prosím, uveďte jednu z barev stuhy, kterou si přejete ozdobit balení, červená (Č), zelená (Z), fialová (F) a dárek: čokoláda (Č) nebo mýdla (M).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu