Z důvodu vytíženosti, Vás prosíme, pokud budete mít jakýkoliv dotaz, jakéhokoliv druhu, kontaktujte nás POUZE přes emailovou adresu eshop@roznovskepivnilazne.cz Děkujeme
Neohodnoceno

Dárkový set vín 2623

Dárkový set pro znalce a fajnšmekry vín. 2x prémiové červené suché víno z tradiční gruzínské výroby metodou kvevri.  Saperavi Qvevri 2020 13,5% alk a Cabernet Saperavi 2021 13,5% alk jsou dvě vína výjimečných kvalit a chuti, robustní, pečlivě vyvážené chuťi vzácného koření a  plodů, které nezklame znalce vín, ale i příjemně osloví i ty méně znalé vzácných vín.  Dáreček navíc příjemně potěší na těle či na duši.

Skladem
1 149 Kč –13 % 998 Kč 824,79 Kč bez DPH
Dárkový set vín 2623
Akce Tip DÁRKOVÉ BALENÍ
1 149 Kč –13 %

Tento dárkový set je ideální pro fajnšmekry a milovníky dobrého vína. Dvě robustní červená vína z tisíce let staré tradiční výroby v kvevri nádobách je zážitkem sám o sobě.  Saperavi Qvevri 2020 červené suché 13,5%  a Cabernet Saperavi 2021 červené suché 13,5% jsou vína sytá, robustní plná charakteru, která osloví všechny  milovníky vín.  Dárek dvou delikátních mýdel z naší Pivovarské mýdlárny nebo lahodná a bohatě zdobená čokoláda ruční výroby na naší Málkovy Čokoládovny doplní tento mimořádný sváteční balíček. Vše pečlivě uloženo do tvrdé krabice v luxusním zlatém designu ozdobené sametovou stuhou a dřevěným srdíčkem s přáním PF2024.

Při objednávce, prosím, specifikujte jednu barvu stuhy, kterou chcete balení ozdobit, červená (Č), zelená (Z), fialová (F) a dáreček: čokoláda (Č) nebo mýdla (M).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu