Z důvodu vytíženosti, Vás prosíme, pokud budete mít jakýkoliv dotaz, jakéhokoliv druhu, kontaktujte nás POUZE přes emailovou adresu eshop@roznovskepivnilazne.cz Děkujeme
Neohodnoceno

KM Set 01

Selekce těch nejlepších odrůdových vín Kindzmarauli Marani 

Alazani Valley Red Semi 12,5%, Kvareli Red Dry 13%, Mukuzani Red Dry 13%

Alazani Valley White Semi 12%, Tsinandali White Dry 12,5%, Rkatsiteli White Dry 12,5%

Skladem
1 652 Kč –15 % 1 400 Kč 1 157,02 Kč bez DPH
Kategorie: Degustační sety
set 01
Tip
1 652 Kč –15 %

Tento degustační set  se skládá s těch nejlepších odrůdových vín a vín z chráněných oblastí. Nabízí dokonalou ochutnávku od polosladkých až po suchá robustní vína.

Alazani Valley bílé polosladké 12%, je přirodní jemně nasládlé víno vyrobené z bílých hroznů endemické odrůdy Rkatsiteli pěstované v údolí řeky Alazani na úpatí Kavkazu. Světle slámová barva je doplněna vůní žlutých zralých ovocných plodů. Jemné zbytky tříslovin  dodává vínu sametovou chuť a aroma.

Tsinandali ACO bílé suché 12,5% je z chráněné mikrozony Tsinandali. Je vyrobeno z bílých hroznů endemických odrůd Rkatsiteli a Mtsvane. Je světle slámové barvy s vůní citrusového tropického ovoce. Jemná chuť tříslovin ukončená harmonickým koncem.

Rkatsiteli bílé suché, 12,5%, je vyrobeno z jedné z nejstarších původních odrůd vinné révy Rkatsiteli, kultivované v chráněné oblasti Khachetie. Vyznačuje se světle slámovou barvou a výraznou vůní zralého ovoce a lučních květin. Dokonale vyvážená chuť s dotekem tříslovin zanechává v ústech příjemný konec.

Alazani Valley červené přírodně polosladké, 12,5%, vyrobeno s výběru hroznů Saperavi a Cabernet Sauvignon. Sytě červená barva je doplněna výraznou vůní lesních plodů a zralého ovoce. Ohebné a voňavé víno s dlouhou tradicí potěší každého milovníka dobrého vína.

Kvareli ACO červené suché, 13%, sytě granátové barvy s výběru hroznů Budeshuri Saperavi pěstovaných v chráněné mikrozoně Kvareli. Vyznačuje se plným buketem a výraznou chutí lesních plodů a zralého ovoce. Je to robustní víno plné charakteru s lahodným koncem.

Mukuzani ACO červené suché 13%, tmavě rubínové barvy vyzrálé v dubových sudech. Vyrobeno z hroznů odrůdy Saperavi kultivované v chráněném mikroregionu Mukuzani. Má výraznou vůni a robustní chuť zralých třešní, švestek a černého rybízu. Dlouhý a lahodný konec ocení každý znalec exkluzivních vín. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu