Z důvodu vytíženosti, Vás prosíme, pokud budete mít jakýkoliv dotaz, jakéhokoliv druhu, kontaktujte nás POUZE přes emailovou adresu eshop@roznovskepivnilazne.cz Děkujeme
Neohodnoceno

Šumivá koule s kozím mlékem a růžovými glittry

Třpyt, lesk a kozí mléko.

 

99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: S kozím mlékem a třpytkami
Záruka: 6 měsíců
šrg
DÁRKOVÉ BALENÍ

Třpyt, lesk a kozí mléko.

Sušené kozí mléko je získávané způsobem sušení rozprašováním. Je vyráběno z čerstvého kozího mléka vyprodukovaného v šlechtěných chovech na biologicky zdravých pastvinách. Jde o plnotučné mléko, s hodnotou sušiny 5%. Je čistě přírodní, neobsahuje žádné přísady. Díky svému jedinečnému složení - vysokému obsahu minerálních látek, vitamínů, kyselin a dalších cenných látek je vynikajícím prostředkem pro zlepšování stavu všech typů pokožky, i na citlivou, problematickou nebo alergickou pokožku.

Koule do koupele obsahuje glittry Cosmetic Bioglitter® PURE 

Třpytky jsou vyrobené z kosmeticky schválených materiálů, které řeší problémy mikroplastů v životním prostředí spojené s plastovými třpytkami. Bez antimonu a založené na rostlinách, nikoli plastech, to vše přispívá ke zvýšení bezpečnosti a pohodlí spotřebitele.

Kosmetický bioglitter je založen na biologicky rozložitelném filmu vyrobeném ze stromů, především eukalyptu, který pochází z ekologicky šetrných plantáží.

Cosmetic Bioglitter® PURE je první na světě 100% bez plastů, certifikovaný biologicky rozložitelný.

Certifikace Složení: Soda bicarbona, Citrid acid, sea salt, Goat milk powder,  Bioglitter (Rayon,Glycerin (plant derived), Aqua, Urea, Styrene/Acrylates Copolymer, Pigment Red 57:1, Blue 1 Lake, CI 77000), kosmetická barva (Glycerol, C.I.16255, C.I.14720)

Hmotnost: 100g (+-10g)

Použití: Šumivou kouli nechte rozpustit v několika litrech teplé vody a užijte si koupel.

 

Ruční výroba! Neparfémováno!

 

Šumivku navíc obdržíte dárkově zabalenou v růžovém saténovém pytlíčku.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pivovarská manufaktura s.r.o.

Pivovarská 6
Rožnov pod Radhoštěm
75661

IČO:05399289
DIČ: CZ05399289

Zpět do obchodu