Z důvodu vytíženosti, Vás prosíme, pokud budete mít jakýkoliv dotaz, jakéhokoliv druhu, kontaktujte nás POUZE přes emailovou adresu eshop@roznovskepivnilazne.cz Děkujeme
Neohodnoceno

Šumivá koule s kozím mlékem a bronzovými glittry

Třpyt, lesk a kozí mléko.

 

99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: S kozím mlékem a třpytkami
Záruka: 6 měsíců
šbg
DÁRKOVÉ BALENÍ

Třpyt a lesk.

Sušené kozí mléko je získávané způsobem sušení rozprašováním. Je vyráběno z čerstvého kozího mléka vyprodukovaného v šlechtěných chovech na biologicky zdravých pastvinách. Jde o plnotučné mléko, s hodnotou sušiny 5%. Je čistě přírodní, neobsahuje žádné přísady. Díky svému jedinečnému složení - vysokému obsahu minerálních látek, vitamínů, kyselin a dalších cenných látek je vynikajícím prostředkem pro zlepšování stavu všech typů pokožky, i na citlivou, problematickou nebo alergickou pokožku.

 

Koule do koupele obsahuje glittry Cosmetic Bioglitter® PURE 

Třpytky jsou vyrobené z kosmeticky schválených materiálů, které řeší problémy mikroplastů v životním prostředí spojené s plastovými třpytkami. Bez antimonu a založené na rostlinách, nikoli plastech, to vše přispívá ke zvýšení bezpečnosti a pohodlí spotřebitele.

Kosmetický bioglitter je založen na biologicky rozložitelném filmu vyrobeném ze stromů, především eukalyptu, který pochází z ekologicky šetrných plantáží.

Cosmetic Bioglitter® PURE je první na světě 100% bez plastů, certifikovaný biologicky rozložitelný.

Certifikace Složení: Soda bicarbona, Citrid acid, sea salt, Goat milk powder,  Bioglitter (Rayon (and) Glycerin (and) Aqua (and) Urea (and) Shellac (and) Mica (and) Titanium Dioxide (and) CI 77489), kosmetická barva (Glycerol, C.I.15985)

Hmotnost: 100g (+-10g)

Použití: Šumivou kouli nechte rozpustit v několika litrech teplé vody a užijte si koupel.

 

Ruční výroba! Neparfémováno!

 

Šumivku navíc obdržíte dárkově zabalenou v růžovém saténovém pytlíčku.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pivovarská manufaktura s.r.o.

Pivovarská 6
Rožnov pod Radhoštěm
75661

IČO:05399289
DIČ: CZ05399289

Zpět do obchodu